Z ostatniej chwili...

 

      


Strona głównaAktualnościBal karnawałowy

Bal karnawałowy


Tegoroczny bal odbył w ostatni dzień  karnawału. Otóż 12 lutego 2013 roku przy muzycznym wsparciu pana Adama Prusika i wielkim zaangażowaniu wychowawców odbył się piękny bal dla najmłodszych.

Po raz pierwszy wśród uczniów 0 – III SP do wspólnej zabawy zostały zaproszone ossowskie przedszkolaki, które fantastycznie poprzebierane bardzo radośnie uczestniczyły w karnawałowej zabawie.

Na początku balu nastąpiła prezentacja kostiumów, potem pan Adam  zaprosił wszystkie dzieci do wspaniałej zabawy, w którą również włączyli się rodzice. Radości nie było końca, a uśmiechy każdego dziecka bezcenne. Odbywały się również konkursy m.in. taniec w parach z balonem oraz taniec z krzesłami.

Potem nastąpiła przerwa na słodki poczęstunek w swoich salach lekcyjnych i na chwilę odpoczynku. Druga część balu to przede wszystkim poszukiwanie do tańca swojej pary (wg numerków, które dzieci otrzymały na początku balu) oraz wybór króla i królowej balu. Piękne korony otrzymali: Karolina Małkowicz z przedszkola  i Alan Gregorczyk  z oddziału przedszkolnego  Koronacja oraz taniec pary królewskiej zamykał  nasz niezwykły bal.

Każdy z przybyłych , otrzymał na koniec balu cukierka, a bal został uroczyście zamknięty przez panią Dyrektor.

Wielkie podziękowania dla naszych wspaniałych nauczycieli, za piękny wystrój sali, prowadzenie balu i wspólną zabawę. I tak z tanecznym krokiem pożegnaliśmy karnawałowe szaleństwo…teraz już tylko czekamy na wiosnę…

 

M. Idźkowska

 

Kontakt

Zespół Szkół w Ossowie

Szkoła Podstawowa
im. Księdza Ignacego Skorupki

Gimnazjum
Ossów, ul. Matarewicza 148
05-230 KOBYŁKA

 

tel./fax (22) 786-10-18

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Sekretariat czynny codziennie od poniedziałku do piątku
w godz. 7:30 - 15:30

Free business joomla templates